MEER DAN SPORT ALLEEN

Vanmiddag! Ruilbeurs plakboekplaatjes in de kantine bij SV Koedijk

Heb je dubbele plaatjes en nog een aantal ontbrekende spelers in jouw eigen plakboek? Kom dan langs bij de 2e ruilmiddag op woensdag 7 maart in de kantine bij SV Koedijk! Tussen 15:00 en 17:00 is er de tijd om te ruilen met andere spaarders. Hebben jullie je eigen plaatje al gespaard?

Woensdagmiddag is tevens het laatste moment om jouw bestelformulier (ZIE BIJLAGE HIERONDER!) in te leveren voor een sleutelhanger, poster of mok met jouw eigen plaatje. Vergeet niet het bedrag contant en gepast mee te nemen, anders kunnen wij de bestelling niet in behandeling nemen.

Tot woensdagmiddag in de kantine bij SV Koedijk!


Bijlagen:
Bewaar het bestand Bestelformulier_Ruilbeurs_7mrt.pdfBestelformulier_Ruilbeurs_7mrt.pdf[ ]???2373 kB
Categorie: