MEER DAN SPORT ALLEEN

Even voorstellen.... nieuwe JO6 en JO7 coördinatoren Ben en Marco

We hebben voor de mini's 2 toppers die de coordinatie op zich gaan nemen.

Dit zijn Ben van Velzen en Marco Swensson. Samen gaan zij zorg dragen voor alles wat betreft de Jo 6 & 7

Hieronder stellen zij zich voor:

Ben van Velzen, sinds kort na 47 jaar gestopt met werken. Hierdoor heb ik meer tijd om met mijn kleinzoon naar de voetbal te gaan. Hier kwam ik weer in contact met oude kennissen zoals Rein.

Rein heeft gevraagd of ik de coördinatie van de mini's samen met Marco zou willen gaan doen. Hierop heb ik met ja geantwoord. In het verleden heb ik al veel voor Koedijk gedaan. Trainer, leider en keepers training van de jeugd.

Groeten Ben-----------------------------------------------------------
Hallo, ik ben Marco Swensson en ik ben 14 jaar oud. Ik ben elk weekend bij Koedijk, omdat ik elke zaterdag de mini's train. Daarnaast ben ik ook nog scheidsrechter. Nu heb ik er nog een taak bij, coördinator. Niet in mijn eentje, maar met z'n tweeën. Loop gerust naar ons toe als u wat te vragen of op te merken heeft, dan gaan we daar wat mee doen.
 
Gr Marco