MEER DAN SPORT ALLEEN

Informatie omtrent winterstop

Reguliere Winterstop.
 
De winterstop loopt van 23-12-2017 t/m 21-01-2018.
 
Flexibele winterstop
In de periode van 27/28 januari tot en met 3/4 maart 2018, na de reguliere winterstop, is er sprake van een flexibele winterstop. Dit betekent dat er een ruimte van zes weken is ingelast om vier wedstrijden te spelen. Verenigingen kunnen binnen deze periode in onderling overleg bepalen of ze een wedstrijd naar een andere datum willen verplaatsen dan op het wedstrijdschema staat aangegeven. Dit geldt voor alle wedstrijden, dus ook in de categorie A.
Als verenigingen er samen niet uitkomen, blijft het schema uiteraard leidend. Deze nieuwe opzet wordt aankomend seizoen getest en op basis van de resultaten wordt gekeken of dit in de toekomst kan worden uitgebreid binnen de reguliere competitie.

Categorie: