MEER DAN SPORT ALLEEN

Gennissen Speldag SV Koedijk

Op de Gennissen Speldag doen zo'n 150 deelnemers met een zwaardere handicap mee. Deze mensen kunnen vaak niet in teamverband sporten. Onze Giganten (De G-sporters van SV Koedijk) helpen hun op deze dag. Zo zien ook zij , dat ze iets voor iemand kunnen betekenen. Deze unieke combinatie zorgt voor het mooiste bedankje dat je kunt krijgen. Stralende gezichten. Met de donatie willen we op 7 april 2018 een heerlijke speldag neerzetten. Wij huren leuke bijzondere spellen. Verzorgen een lunch. Levendige karaoke van Showhero. Herinneringen d.m.v direct geprinte foto's van gekkigheid, achter het stuur van een oldtimer en medailles. Er zijn verrassingselementen. Zoals optredens van drumband De Reiger (bestaande uit mensen met beperking) optreden van Clown Lukas. De toegang is gratis voor alle deelnemers. Het belooft net als alle voorgaande jaren weer een gigantisch succes te worden. Fijn als u voor ons wilt stemmen.

STEM NU VIA ONDERSTAANDE LINK!!!!

https://www.helpnederlandvooruit.nl/doel/gennissen-speldag-sv-koedijk

Categorie: