MEER DAN SPORT ALLEEN

Sponsorloop voor materialen

Beste KOEDIJKER,

Voor de afdeling veldvoetbal van SV Koedijk wordt er een sponsorloop voor de teams vaan Onder 11 t/m de Mini’s georganiseerd. Deze zal op woensdag 18 April worden gehouden. Mocht je onverhoopt die dag niet kunnen kun je dit de volgende training doen.

Hierna zullen we de training met leuke partijvormen en met wat lekkers afsluiten.

Met de opbrengst van de sponsorloop willen we volgend seizoen de noodzakelijke of extra materialen voor de jeugd aanschaffen.

Om het een beetje spannender te maken zijn er voor de teams of spelers leuke prijzen te verdienen.

Teamprijs:      1 - Zaaltraining voor je team in de Rietschoot aangeboden door basisvoetbal.nl

                      2 - Patatjes en limonade voor je hele team in de kantine van SV Koedijk

Spelersprijs:   1 - 1 seizoen zaaltraining 30 weken aangeboden door basisvoetbal (start nieuwe seizoen)

                      2 - 10 zaaltrainingen aangeboden door basisvoetbal (start nieuwe seizoen)

Per leeftijdsgroep (dus ook de mini-F) is er voor diegene die het meeste sponsorgeld bijeenloopt een mooie Derbystar voetbal beschikbaar!

We gaan rondjes lopen rond het B-veld of een gedeelte ervan (Dit naar grootte van het speelveld per categorie).  Tevens ontvang je een formulier waarop je, je sponsors kunt invullen. Extra formulieren zijn te verkrijgen op het wedstrijdsecretariaat. Het sponsorgeld mag je samen met het formulier in een dichte envelop doen. Zet hierop nog wel even je naam en je team op en lever deze daarna in bij je trainer/leider. Zodra de trainer/leider van iedereen de enveloppen binnen heeft, geeft hij deze aan de coördinator, die ze  vervolgens weer geeft aan de organisatoren (Rein, Melanie, Karin en Bert). Begin mei hopen wij dan de winnende teams of spelers bekend te kunnen maken.

Nog een paar tips om sponsors te vinden:

1. Vraag de ouders, spelers, trainers en leiders van onze junioren- en seniorenelftallen;

2. Vraag aan opa’s, oma’s, ooms, tantes, ouders, broers en zussen;

3. Vergeet ook de buren niet te vragen;

4. En vergeet natuurlijk ook de collega’s van je pa & ma niet J.

Met zijn allen gaat het zeker lukken! Heel veel succes met het werven van sponsors!

Met vriendelijke groet,

Sponsorcommissie veldvoetbal SV Koedijk

Categorie: