MEER DAN SPORT ALLEEN

Bergen - Koedijk 0-2

De lastige ploeg Bergen is gisteren door Koedijk verdiend verslagen met 0-2 en zo zijn er nog 4 finales over voor de ploeg van Roy Rowinkel. Bergen liet in de beginfase de bal aan Koedijk en wachtte geduldig af wat Koedijk daar mee ging doen. Het eerste gevaar kwam na 4 minuten toen Frenk met een lange bal Remco vond die Michael de gelegenheid gaf, maar de verdediging van de thuisclub was net iets sneller bij de bal. De volgende mogelijkheid was voor Nick die het middenveld overstak maar te hoog mikte. Koedijk de betere ploeg en het was pas na 32 minuten dat Bergen eindelijk een keer gevaarlijk werd. Een aanval over links werd door Mick met de voeten gered bij de eerste paal. Vlak voor rust een tegenvaller voor Koedijk, Tom kon niet meer verder en Kevin kwam er voor hem in. Het venijn zat in de staart, want vlak hierna kon Bergen een corner niet goed wegwerken en kon Remco de openingsgoal maken. Op slag van rust werd het nog beter voor Koedijk toen Michael de 0-2 maakte na een combinatie met Remco. Na de rust een Bergen dat eindelijk ging beseffen dat vandaag de laatste kans was om nog iets te betekenen voor het kampioenschap. Er werden aanvallers ingebracht, maar het was toch Koedijk dat de eerste kans op een doelpunt kreeg. Een prima voorzet van Stan werd door Remco net naast geschoten. De vrije trap van Luc even later was mooi, maar de redding van de keeper ook. De frustratie bij Bergen nam toe en verschillende spelers van Koedijk waren daar de dupe van. Stan na een schop tegen zijn borst en Luc na een elleboog hadden oa verzorging nodig. De druk van Bergen nam toe, grote kansen leverde dat niet op en dat was zeker de verdienste ook van de verdediging die vandaag ijzersterk was. De spitsen van de thuisclub werden goed bewaakt en zijn niet in het stuk voorgekomen vandaag. Bergen kreeg in de slotfase nog een kans om de nul van het bord te schieten, maar Mick voorkwam dat tot twee maal en zo was er dus naast de winst ook geen tegengoal. Volgende week op zaterdagavond is er de uitwedstrijd tegen Alcmaria Victrix

Koedijk: Mick, Stan, Frenk, Gennaro, Mitch, Nick, Luc, Tom(40 Kevin 78 Kelvin), Douwe, Remco, Michael(86 Sven)Categorie: