MEER DAN SPORT ALLEEN

Koedijk 1 kampioen na 4-0 winst op KSV

Door zelf te winnen en het verlies van de Rijp bij Hugo Boys is Koedijk vandaag kampioen geworden tegen KSV. Remco had na 2 minuten de score kunnen openen op aangeven van Tom, maar hij raakte het zijnet. Diezelfde Remco schoot even later knap uit de draai, maar de keeper redde goed. Hierna viel het wat stil bij Koedijk en kreeg KSV een kans, Stan blokte het schot van de aanvaller van de gasten. Koedijk met de zenuwen tegen een KSV dat de linies gesloten wilde houden na de afstraffing van vorige week tegen Hugo Boys. Na 25 minuten kwam Douwe op met de bal aan de voet en haalde uit, gevolg de bal in het kruis en de 1-0 voorsprong. Met deze stand gingen beide teams de rust in terwijl in Heerhugowaard op dat moment de concurrent al met 4-1 achter stond. Na een uur mocht Tom aanleggen voor een vrije trap, maar weer was daar de keeper van KSV die een grotere voorsprong voorkwam. Luc maakte dan de 2-0 voor Koedijk na een hele knappe bal van Tom en zo kon er niks meer misgaan vandaag. Koedijk was los en KSV moest nog 2 goals slikken, Michael en Remco zouden de 3 en 4-0 nog maken. Na 93 minuten maakte de scheidsrechter een einde aan de wedstrijd en was daar de mooie ontlading bij spelers en staf. Koedijk vandaag verdiend kampioen na een sterk seizoen. Gefeliciteerd!!


Foto: DP Sportfotografie

Koedijk Mick, Stan, Frenk(87 Kelvin), Gennaro, Ducon, Tom(86 Rick), Luc, Nick, Michael, Remco(87 Joey), Douwe

Uw verslaggever Marco van der Leij
Categorie: