MEER DAN SPORT ALLEEN

De Rijp - Koedijk 6-5

11 doelpunten, een ambulance en een lekker zonnetje het was vandaag allemaal te zien aan de J.Ploegerweg 1 in de Rijp. In het programmaboekje van de thuisclub was het een en  ander uitgelegd hoe de nacompetitie zou kunnen worden bereikt. Diezelfde nacompetitie was na 12 minuten heel ver weg, want Koedijk stond door doelpunten van Luc en Douwe (2) met 0-3 voor. Koedijk was zeer effectief en dat ontbrak de eerste 25 minuten bij de Rijp. De aansluitingstreffer kwam van de fysiek sterke Nick Visser en zo kwam er weer wat spanning in de wedstrijd. Heel lang duurde die spanning niet, op aangeven van Remco maakte Luc de 1-4. De Rijp begon hierna nog meer aan te dringen en in de slotfase van de eerste helft vielen de 2-4 en 3-4 binnen enkele minuten. Iedereen langs de lijn verwachtte een mooie 2e helft, maar na een kleine 10 minuten was er een hele ongelukkige botsing tussen Douwe en de doelman van de Rijp die de laatste een ritje in de ambulance opleverde. Na ruim een half uur werd de wedstrijd hervat en de Rijp was scherper dan Koedijk begonnen, al was de penalty voor de 4-4 wel makkelijk gegeven. De Rijp met het punt wat het nodig had en Koedijk dat nu meer en meer voor de 3 punten ging voetballen, iets wat voor onbegrip bij supporters van de thuisclub zorgde. Een lage voorzet (of was het een schot?) van Tom verdween in de verre hoek en zo leidde Koedijk weer, 4-5. Veerkracht werd er al de hele tijd getoond door de thuisclub en ook nu zou het weer langszij komen, een geplaatst schot leverde de 5-5 op. De spelers van de Rijp op het tandvlees met tegenhouden van Koedijker aanvallen, toch kwam het er vlak voor tijd nog een keer gevaarlijk uit. Op de linkerflank werd er opgestoomd en uit een moeilijke hoek was daar de beslissing, al was Luc in de slotseconden met een harde schuiver niet ver van de 6-6 verwijderd.Jammer van de laatste wedstrijd, maar het is een geweldig seizoen geweest. Tot volgend seizoen in de 3e klasse

Koedijk: Mick, Stan, Gennaro, Kelvin(Joey), Ducon, Rick(Frenk), Luc, Tom, Douwe(Michael), Remco, Nick

Categorie: